МЕНЮ


1 квiтень 2015 - 14:18

До відома населення, керівників підприємств, організацій і установ міст: Кіровограда, Олександрія, Світловодськ, Знам’янка !


Підприємством розроблено графік роботи водоводу (подача води на міста: Кіровоград, Олександрія, Світловодськ, Знам’янка) з мінімальними режимами. Припинення водопостачання міст в цілому не передбачається, однак у зв’язку з роботою системи водопостачання на мінімальних режимах (тисках) можливо частково відсутність води в деяких районах міст ( на деяких вулицях, на верхніх поверхах в багатоповерхових будинках).
Після відновлення електропостачання об’єктів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» в місті Світловодськ, роботу системи водопостачання міст: Кіровоград, Олександрія, Світловодськ, Знам’янка буде повернуто до роботи в звичайному режимі.
Просимо Вас з розумінням поставитися до можливої відсутності водопостачання в період ремонтних робіт на магістральних електромережах.

Адміністрація ОКВП «Дніпро-Кіровоград»Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37621 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua