МЕНЮ


3 червень 2010 - 22:53

ДО ВХОДИН – ЛИШЕ КІЛЬКА МІСЯЦІВ


Як уже повідомляла “Вечірня газета”, позитивний досвід виховання сиріт та позбавлених батьківського піклування дітей у названому дитбудинку спонукав міську владу розпочати будівництво на проспекті Комуністичному дитбудинку "Наш дім-2", в якому житимуть десять – п’ятнадцять вихованців.

У середу на місці його спорудження відбулася виїзна нарада, в якій взяли участь міський голова Володимир Пузаков, заступник міського голови – директор гуманітарного департаменту міської ради Валентина Пупишева, начальник відділу сім’ї та молоді міської ради Людмила Дорохіна і представники будівельної організації, чиї працівники зводять сиротинець. Вони оглянули приміщення в цокольній частині будівлі й обговорили поточні завдання для продовження його побудови. Нині із запланованих двох поверхів дитбудинку з цокольною і мансардною частинами споруджено цокольну частину й перший поверх. За задумом міської влади, будівництво буде завершено до першого серпня, а входини відбудуться у День міста – 18 вересня. Названі терміни, зазначили будівельники, цілком реальні. Тож загальне свято міста Кіровограда стане особливо радісним для тих дітей, які віднайдуть собі в дитбудинку "Наш дім-2" рідну домівку.

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.41946 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua