МЕНЮ


23 жовтень 2014 - 15:30

Допомагатимуть, об’єднавшись


Бажання скоординувати свої дії, щоб якомога ефективніше надавати допомогу військовослужбовцям, які зараз перебувають в зоні АТО, змусило кілька волонтерських організацій Кіровограда об’єднатись в "Єдину волонтерську платформу Кіровоградщини" – організацію, яка й буде покликана поєднати зусилля всіх добровільних помічників армії.

Про це на прес-конференції повідомили активісти-волонтери з таких громадських організацій, як "Разом – сила", "Народна самооборона", "Євромайдан Кіровограда", волонтер Олексій Тітов та благодійний фонд "Берегиня миру".

– Ще з двома організаціями сьогодні також ведуться перемовини, адже вони також виявили бажання приєднатись до ініціативи, – розповів журналістам представник ГО "Разом – сила" Андрій Гоба. – Ми розуміємо, що є волонтери, які вже працюють, мають свій досвід і контакти. Ми вирішили нічого не ламати, тому запропонували просто інший підхід допомоги військовим: здійснювати комунікацію – спілкуватися між собою, створити спільну базу даних і речей, що збираємо.

Для цього ми створили сайт (www.evpk.org. ua), де всі бажаючі допомогти бійцям АТО матимуть змогу отримати інформацію щодо потреб тих чи інших військових підрозділів, батальйонів, де служать кіровоградці, а також про волонтерські організації – для тих, хто сумнівається в тому, чи надійдуть їхні кошти безпосередньо до бійців.

Спочатку ми допомагали Майдану, тепер допомагаємо армії. Тому таке об’єднання волонтерських організацій в єдину платформу допоможе підвищити довіру людей до благородної справи. І це правомірно, адже зараз з’явилось багато шахраїв, які прагнуть поживитись на проблемах військового забезпечення.

Також при "Єдиній волонтерській платформі" діятиме кол-центр, де можна буде отримати інформацію що потрібно тій чи іншій військовій частині чи батальйону.

– Часто так трапляється, що одними військовиками аж надто опікуються, а інші не мають навіть найнеобхіднішого, – повідомив Олексій Тітов, який окрім волонтерської допомоги організував і пошиття термобілизни для бійців. – Є військові формування, куди благодійна допомога спрямовується в надмірних кількостях. А інші просять, щоб їм доставили хоч щось. Тому тільки від нас самих залежить наскільки цей проект буде функціональним, як нам вдасться об’єднавшись, поліпшити забезпечення учасників АТО.

Кіровоградські волонтери опікуються такими підрозділами, як 3-й окремий полк спеціального призначення, 17, 34, 42 батальйони територіальної оборони та іншими підрозділами Збройних сил України та МВС.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37284 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua