МЕНЮ


24 жовтень 2014 - 14:45

Допомогу надаватимуть координовано


При облдержадміністрації створено координаційний центр надання допомоги учасникам АТО та членам їхніх сімей. Центр покликаний не лише забезпечити підтримку цим людям, а й координувати дії волонтерів та громадських організацій, які допомагають військовослужбовцям та їхнім родинам.

Координаційний центр займатиметься, зокрема, прийомом та обробкою відповідних звернень, що надходять до Кіровоградського обласного контактного центру, стежитиме за веденням баз даних необхідної та наданої допомоги і координуватиме дії місцевих органів виконавчої влади, представників бізнесу, волонтерів та громадських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та членам їхніх сімей. Члени координаційного центру збиратимуться щотижня для аналізу інформації і перерозподілу завдань для виконання.

Очолює координаційний центр заступник голови обл- держадміністрації Віта Атаманчук. Серед членів координаційного центру, окрім керівників різних структурних підрозділів ОДА, а також територіальних відомств, – представники громадських організацій, благодійних фондів і окремі волонтери.

Телефон для звернень до контактного центру: 0-800-500-238

А у виконавчому комітеті Кіровоградської міської ради при відділі соціальної підтримки населення планують утворити сектор по роботі з учасниками АТО. Відповідне розпорядження підписав секретар міської ради Іван Марковський.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34767 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua