МЕНЮ


25 червень 2010 - 15:59

ДОРОГИ Й ДЕРЕВА НИЩАТЬ НОЧАМИ. І ЦЕ XXI СТОЛІТТЯ!


Відтоді минуло більше тижня, але ніхто не поспішає приводити цю ділянку дороги у первісний вигляд. Та й виконувалися ці, так би мовити, дорожні роботи незаконно. Зокрема, без дозволу спеціалізо- ваної інспекції міської ради.

Начальник спецінспекції Віктор Іванов каже, що йому добре відомо, хто і навіщо понівечив дорожнє покриття на вулиці Героїв Сталінграда. За його інформацією, це зроблено з метою прокладання там підземних комунікацій однією гучно названою корпорацією.

Це вже не перша претензія керівника спецінспекції до тієї корпорації. Віктор Іванов стверджує, що вона має стосунок і до знищення дерев на деяких ділянках, виділених їй для будівництва, і ще до ряду неподобств. Про деякі відомі йому факти керівник спецінспекції повідомив у листі до голови обласної державної адміністрації. Віктор Іванов попросив Сергія Ларіна вплинути на керівництво тієї корпорації і змусити його "з повагою ставитися до майна територіальної громади і до самої громади".

Віктор ІВАНЕНКОДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34366 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua