МЕНЮ


18 жовтень 2011 - 13:29

Доросле життя почав з пограбувань


Працівники Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області затримали 18-річного жителя обласного центру за підозрою у скоєнні пограбувань.

Юнак приїхав до Кіровограда навчатись. Він винаймав житло, де мешкав разом із дівчиною, яка завагітніла. Грошей молодому чоловіку постійно не вистачало, підтримки у чужому місті не було, тоді він і знайшов «незаконний» вихід із ситуації.

Грабував підозрюваний серед білого дня лише жінок. Зірвані золоті прикраси, ланцюжки з підвісками, здавав у ломбарди та продавав на ринках міста. Виручене витрачав на прожиття. Збитки потерпілі оцінили у 20 тисяч гривень.

За даними фактами порушено кримінальну справу за ч. 1, 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж, поєднаний з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров’я потерпілого, або з погрозою застосування такого насильства), санкцією якої передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

За інформацією СЗГ УМВС України в Кіровогрдській області Працівники міліції перевіряють причетність молодика до інших подібних злочинів та звертаються до кіроовградців з проханням у разі, якщо відносно Вас було скоєно пограбування, повідомте до чергової чатини Кіровоградського міськвідділу міліції за номером телефону: 397-519.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39918 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua