МЕНЮ


17 липень 2018 - 17:47

Діяльність Олексія Леонова


Щоб усвідомити шлях творчої людини, необхідно вивчити його історію життя, - автобіографію. Ця особистість впевнено крокує в ногу з часом, його творіння являють собою твори мистецтва, які мотивують до розвитку, досконалості, пізнання світу.

Олексій Леонов Скульптор

Почнемо з біографії творця

Народився Олексій Леонов в Україні, в місті Суми. Його творчі таланти почали проявлятися практично з перших років життя. Дитиною він цікавився ліпкою з пластиліну. Батьки віддали його вчитися в художню школу, після чого він продовжив свій творчий шлях в академії мистецтв і архітектури, де закінчив аспірантуру.

Олексій завжди цікавився найрізноманітнішими галузями, починаючи з філософії і релігії, і закінчуючи наукою. Сьогодні його діяльність цікавить різних людей.

Що несе в собі мистетство майстра

Головними поняттями, які пропагує Олексій, виступають такі принципи, як мораль, краса, віра. Його твори прості і відкриті, тому вони і подобаються людям.

Майстер прагне відірвати людей від мирського буття, від шаленого повсякденного ритму і насущних проблем. Він є наставником, який надихає людство на більш високі вібраційні ноти. Його шанувальники - люди мислячі, глибокі, творчі, які думають про велике і вічне, а не зациклюються на матеріальних благах.

Скульптор вибрав свою діяльність за те, що вона є більш зрозумілою в порівнянні з живописом, оскільки її зображують у тривимірній проекції. Це дозволяє навіть сліпому відчути та зрозуміти твір мистецтва.

Його шедеври зрозумілі простому народу, вони не несуть в собі ніяких загадок і таємниць, але мотивують задуматися про важливі речі. Його творіння цікавлять людей найрізноманітніших вікових груп. Актуальними є проблеми культурного розвитку країни і суспільства, освіти і моралі.

Роботи майстра подорожують по найрізноманітніших куточках планети. Він завоював неабияку популярність в вітчизняних країнах. Леонов намагається донести свою ідею великого початку і розуму, і у нього це досить непогано виходить.

Олексій Леонов вважає, що зовсім неважливо, до якої саме релігії відносить себе людина і у що саме вона вірить. Найголовніше, щоб людина вірила в своїх богів і в себе. Дуже важливо розуміти, що цей світ не міг бути створений сам по собі, що є великий розум і вищі сили. Ця ідея возз'єднує народи і різних людей, знаходить однодумців, породжує справжні моральні цінності. Тому творчість Олексія Леонова http://leonov.idea.in.ua/ являє собою великий вклад у розвиток культури та духовності.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35647 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua