МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:06

Електронну петицію про перерозподіл видатків не підтримали


Постійна депутатська комісія міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку не підтримала петицію щодо перерозподілу міського бюджету.
Через систему електронних петицій ГО “Асоціація політичних наук" звернулася до міської ради з пропозицією припинити фінасування видатків за статями: “Виплати довічного пансіону почесним громадянам міста”, “Засоби масової інформації”, “Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів та ветеранів”, “Компенсаційні виплати на пільговий проїзд”.
Під час обговорення начальник відділу звернень громадян Оксана Пономарьова та начальник сектору інформаційного і комп’ютерного забезпечення Оксана Бабаєва звернули увагу членів комісії на відсутність в організаторів збору підписів під петицією технічних засобів індентифікації особи, що може ставити під сумніви достовірність зібраних голосів. Начальник фінансового управління міської ради Любов Бочкова по кожному пункту петиції дала розгорнуте роз’яснення. На переконання начальника управління, міський бюджет на 2016 рік формувався без порушень, у повній відповідності з Бюджетним кодексом України, а всі статті витрат включено до міського бюджету на підставі норм чинного законодавства.
Депутат міської ради Олег Краснокутський зазначив, що петиція містить пункти, виконання яких може створити соціальну напругу в місті. Зокрема це стосується припинення фінасування пільгового проїзду в електротранспорті і підтримки ветеранських організацій.
Член комісії Олександр Цертій назвав припинення таких видатків, як допомога організаціям ветеранів й інвалідів, радикальним і неприйнятним рішенням та порадив авторам петиції шукати інші варіанти, зокрема посиленого громадського контролю за подібними видатками і широке громадське обговорення нового проекту бюджету на наступний рік. За результатами дискусії комісія більшістю голосів не підтримала запропоновану петицію.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34965 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua