МЕНЮ


5 березень 2018 - 14:04

Енергетичний шантаж


У Кропивницькому, як і по всій Україні, через енергетичний шантаж з боку Росії будуть впроваджуватися заходи, спрямовані на скорочення використання природного газу на підприємствах теплової та комунальної енергетики, які забезпечують опалення в закладах соціальної сфери міста.
Про це повідомив заступник міського голови Олександр Мосін. За його словами, інформація про скорочення споживання природного газу на десять відсотків на виробництві доведена до відома керівників промислових підприємств та теплової комунальної енергетики.
– Щодо КП “Теплоенергетик”, то у підприємства є технологічна броня, відповідно до якої сьогодні воно і працює. Також вирішується питання щодо використання альтернативного палива – мазуту, на котельнях, які обслуговує комунальне підприємство, – зазначив Олександр Мосін. – Що стосується орендного підприємства ТОВ “ЦНТІ УНГА”, то споживання природного газу буде ним зменшено.
Також заступник міського голови наголосив, що для споживачів усі температурні режими будуть дотримані, а зменшення використання газу стосується лише його споживання у технологічних процесах. Але міська влада звертається до мешканців Кропивницького з проханням знизити температурний режим в оселях та обмежити споживання природного газу у домогосподарствах. Тим більше, погода буде у цьому сприяти, оскільки найближчим часом очікується потепління в денний період доби до плюсової температури.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39251 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua