МЕНЮ


27 листопад 2013 - 12:50

"Еталони" - на старті


Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради запровадив у місті новий автобусний маршрут – № 1-ц, який з’єднає вулицю Генерала Жадова та автостанцію №1. Новий автобусний маршрут № 1-ц має запрацювати вже наприкінці листопада – на початку грудня цього року.

Потреба у прийнятті цього рішення виникла через те, що на так званому центральному маршруті вже існуючі автобусні маршрути №№ 100, 101, 150 та тролейбусний №10 не повною мірою справляються із навантаженням при перевезенні пасажирів.

Як повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міської ради Віктор Зубченко, нині тривають розробка паспорта маршруту, а також пошук перевізника, який погодиться працювати на ньому і виконає всі вимоги конкурсу. Зокрема, потрібно, щоб на маршруті працювали лише автобуси середньої місткості на 44 пасажиромісць. Таким вимогам відповідає автобус "Еталон" БАЗ (Бориспольський автобусний завод). В ньому є 22 сидячих місця, а решта – стоячі.

– Ідея про запровадження нового маршруту виникла після підбиття результатів моніторингу, який проводили спеціалісти управління та громадські активісти протягом останніх місяців, коли значно збільшився пасажиропотік після літніх відпусток та канікул, – наголосив Віктор Зубченко. – Були визначені найбільш "гарячі" точки центрального маршруту. Це, зокрема, зупинки на вулиці Полтавській в бік центру міста та на проспекті Правди, коли транспорт рухається зі спальних мікрорайонів до центру. Дійшли до висновку, що наявних транспортних засобів на центральному маршруті не вистачає. Щоб виправити ситуацію, "Єлисаветградська транспортна компанія" виставила на 10-й маршрут додаткову кількість машин. Зараз у час пік курсують 20 тролейбусів. Також ми вирішуємо організаційні та технічні питання, ведемо перемовини з потенційними перевізниками, які погодяться виставити на новий маршрут нові або майже нові транспортні засоби середньої місткості не менше 11 одиниць.

Є інформація, що підприємство "Олікс", яке обслуговує кілька міських маршрутів, вже закупило необхідну кількість автобусів. Але й інші перевізники не полишають надії взяти участь у конкурсі.

А поки конкурс не відбувся, перевізник на новому маршруті працюватиме за тимчасовим договором.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37339 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua