МЕНЮ


3 червень 2010 - 21:53

Фальшиві рублі – на справжні гривні


…14 травня в чергову частину Індустріального райвідділу міліції Дніпропетровська зателефонували з місцевого відділення одного з комерційних банків і поділилися своїми сумнівами у справжності 625 тисяч російських рублів, які один із відвідувачів обміняв на гривні. Отримавши цю інформацію, правоохоронці негайно взялися до справи. Фа- хівці-кримі- налісти, дослідивши сумнівні грошові знаки, дійшли висновку, що це – фальшивки, виготовлені з допомогою копіювально-множильної техніки шляхом струменевого та електрографічного друку. І розпочалася робота з розшуку зловмисника.

Працівники міліції вилучили та ретельно вивчили записи відеоспостереження у відділенні банку, а також у кількох закладах, розташованих неподалік цієї фінустанови, і таки встановили особу злочинця. Ним виявився 37-річний іноземний громадянин. Довідавшись, що його батько проживає у Світловодську Кіровоградської області, дніпропетровські міліціонери вирушили туди.

Затримавши підозрюваного, правоохоронці вилучили в нього 1,25 мільйона російських рублів з ознаками підроблення та 2600 гривень.

Віктор КРУПСЬКИЙДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.54928 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua