МЕНЮ


23 березень 2010 - 11:03

Горілка й вина на різні смаки - від підпільного виробника


В ході проведення перевірки складського приміщення було виявлено майже 12 тисяч пляшок лікеро-горілчаних виробів на загальну суму майже 200 тисяч гривень. До речі, асортимент вилученої продукції був доволі широкий. Горілка і вина різних виробників та на різні смаки – і пшенична, і медова, житня, особлива, перцівка.

За результатами попереднього дослідження, проведеного спеціалістом Кіровоградського відділення Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, акцизна марка на вилучених лікеро-горілчаних виробах має явні ознаки фіктивності. Наразі, деякі види горілки, відібрані для експертного дослідження якості, виявились небезпечними для життя та здоров’я людини, так як вміст супутніх сивушних масел значно перевищує встановлену норму.

Всю партію горілки вилучено. Нині триває подальша перевірка. А взагалі з початку року співробітниками податкової міліції ДПА у Кіровоградській області виявлено 8 фактів нелегального продажу алкогольної продукції на загальну суму близько 250 тисяч гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38562 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua