МЕНЮ


4 серпень 2017 - 15:03

Готуємо сани влітку


У Кропивницькому стартувала підготовка міського господарства до осінньо-зимового періоду. З розгляду саме цього питання 31 липня розпочав апаратну нараду міський голова Андрій Райкович.
– Настав час активної підготовки до роботи міського господарства в осінньо-зимових умовах, до нового опалювального сезону, – зазначив міський голова.
Управління житлово-комунального господарства міськради спільно з тепловими підприємствами та підприємством «Водоканал» уже незабаром почне перевірку теплових мереж, ремонт котелень та всього теплового обладнання. Поступово фахівці підприємства «Універсал-2005» починають запасатись посипковим матеріалом та закуповувати інвентар для роботи взимку працівників комунальних підприємств.
– Я знаю, що вже почали завозити посипковий матеріал. Ми повинні бути стовідсотково ним забезпечені. Також треба закуповувати інвентар для працівників комунальних підприємств, – наголосив Андрій Райкович. – Звертаюся до керівників ЖЕО: також починайте готувати місця під посипковий матеріал. Це повинні бути нормальні, впорядковані ділянки: накриті, огороджені, а не бур’янами зарослі!
У місті замінюють стару прибиральну техніку на нову. Минулого тижня комунальне господарство Кропивницького поповнилося новим сучасним автомобілем «Глобус». Тож міський голова закликав підлеглих стежити за його технічним станом, своєчасно робити техобслуговування, щоб машина прослужила якнайдовше.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38828 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua