МЕНЮ


12 квiтень 2010 - 12:33

Гримучий коктейль по-кіровоградськи


Майже рік оперативні співробітники податкової міліції відслідковували підпільних ділків від бізнесу аби встановити не тільки коло осіб, причетних до незаконного обігу лікеро-горілчаних виробів на території області, але й організаторів незаконного бізнесу. Кропітка і виснажлива робота дала результат, який перевищив сподівання Викрите організоване злочинне угрупування займалось не лише незаконним виробництвом, транспортуванням та продажем горілчаних виробів, але не цуралось побалуватись і наркотичними засобами.
Житель міста Кіровограда налагодив цілий ланцюг –від постачання етилового спирту на Кіровоградщину до продажу горючого коктейлю довірливим покупцям.
Аби створити власне виробництво та налагодити збут готової продукції, гр.О підшукав місцевих жителів, які надали згоду як на спільне виробництво, так і на транспортування з метою збуту алкогольної продукції. Наразі, у декількох приватних домоволодіннях в різних мікрорайонах обласного центру було створено підпільні ґуральні. Технологія, яка застосовувалась на виробництві - як світ стара. Змішуючи спирт та воду, навіть у ваннах (де всі члени сім’ї приймали водні процедури), з пропорцією „на око”, трударі не тільки розливали товар у спеціально підготовлену тару, закорковували та клеїли відповідну атрибутику, але навіть не гербували продажем, мілким оптом та в роздріб, безпосередньо „від виробника”. Одночасно, завзяті підприємці організували процес виробництва і в гаражних кооперативах. Взявши в оренду декілька гаражів, вони облаштувались з розмахом. Тут розмістили металеві баки для спирту, налагодили спеціальний апарат для закорковування пляшок, до речі придатний для масового виробництва горілчаних виробів. Не забули і про атрибутику. Завчасно підготували етикетки, різних найменувань горілки і виробників, фальшиві акцизні марки та інші атрибути незаконного виробництва. Тут же, на місці, закорковували пляшки та оздоблювали їх не тільки етикетками та акцизними марками, але навіть контретикетками та колоретками.
Надія Джоган – начальник слідчого відділу податкової міліції УПМ ДПА у Кіровоградській області: Згідно акту судово-медичного дослідження надані на дослідження об’єкти містять підвищену кількість супутніх етиловому спирту сивушну олію – 14,9 мг/л при тому, що концентрація сивушної олії не повинна перевищувати 4,0 мг/л. При такій консистенції спостерігаються зміни активності інших життєво важливих ферментів. Ці зміни можуть лежати в основі функціональних порушень в органах та системах, в особливості серцево-судинної системи. Наявність сивушної олії негативно впливає на діяльність головного мозку, печінки, нирок, викликає порушення електролітного обміну (натрію та калію), що призводить до порушення діяльності серця, тобто вживання такого гримучого коктейлю може бути загрозливим не тільки для здоров’я, але й життя людини.
Згідно висновку спеціаліста Кіровоградського відділення Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз надані на дослідження акцизні марки, що виявлені на вилучених пляшках не відповідають за способом виготовлення акцизним маркам, виготовленим на підприємстві, що здійснює випуск акцизних марок – Держзнак ПК „Україна”, тобто є підробленими та виготовлені способом офсетного друку із застосуванням деяких спеціальних захистів.
В ході проведених обшуків, за п’ятьма адресами одночасно, було виявлено та вилучено з незаконного обігу майже 400 літрів етилового спирту, біля 4 тисяч пляшок незаконно виготовлених алкогольних напоїв, майже 20 тисяч підроблених марок акцизного збору України, більше 14 тисяч кришок для закупорки горілчаних пляшок, спиртометр, майже 5 тисяч етикеток, контретикеток і колореток з різними назвами, 2 станка для закупорки кришок на горілчаних пляшках, фільтри і насоси для перекачки рідин, матеріал для упаковки пляшок в поліетиленові паки; спиртометр, майже 10 тисяч порожніх скляних горілчаних пляшок ємністю 0,5л кожна та поліетиленова плівка для упаковки пляшок в паки. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає майже мільйон гривень. Крім того, в ході обшуку в одній з квартир обвинувачених по справі, було виявлено та вилучено пігулки, які як показала експертиза є наркотичними речовинами. Наразі об’єми вилучених наркотичних препаратів вказують на те, що мета їх зберігання далеко не для власних потреб. Не обмежуючи себе рамками одного виду діяльності, підприємці займались і розповсюдженням лікарських препаратів, що мають наркотичні властивості та звичайно ще більш шкідливі для організму людини, ніж неякісна горілка.

УПМ ДПА у Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.4047 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua