МЕНЮ


15 листопад 2013 - 13:26

Громада як партнер влади


Питання розвитку громадянського суспільства та залучення громадськості до формування та реалізації державної і регіональної політики стали головними на нараді міського голови Олександра Саінсуса з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

Олександр Саінсус наголосив на актуальності тісної співпраці виконавчих органів з громадськими організаціями обласного центру. Така співпраця, переконаний міський голова, дозволить ефективно виконати завдання Президента України щодо створення більш сприятливих умов для задоволення інтересів, захисту прав і свобод людини і громадянина, подальше становлення громадянського суспільства на засадах безпосередньої, представницької демократії.

Важливість такої співпраці Олександр Саінсус показав на прикладі взаємодії з найчисленнішою громадською організацією обласного центру – організацією ветеранів, яка активно проводить консультації з міською владою з усіх важливих питань життєдіяльності територіальної громади. На останній такій зустрічі, підкреслив міський голова, обговорювалися питання організації роботи громадського транспорту в Кіровограді і досягнута домовленість винести його на засідання клубу “Ветеран” 26 листопада. Результативність співпраці влади та міської організації ветеранів України підтвердив і її керівник Віталій Вієвський. Більш активними, переконаний міський голова, мали б бути також міські молодіжні організації та органи самоорганізації населення – об’єднання співвласників багатоквартирних будинків та квартальні комітети.

Під час наради секретар міської ради Ігор Волков звернув увагу на необхідність більш активного використання можливостей проведення електронних опитувань, що дозволить моніторити думку кіровоградців щодо актуальності тих чи інших проблем.

На початок листопада, за даними міського управління юстиції, в Кіровограді зареєстровано 340 міських громадських організацій – 63 відсотки від загальної кількості об’єднань громадян, що мають обласний статус, повідомила начальник міського відділу з питань внутрішньої політики Надія Грищенко. В обласному центрі діють також 19 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, 59 квартальних комітетів, рада мікрорайону Никанорівка.

Міська рада, зазначила Надія Грищенко, розглядає громадські організації як рівноправних партнерів, з якими співпрацює над вирішенням проблем місцевого значення. На даний час підписано угоди про співпрацю з міськими організаціями ветеранів України та Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів). За кошти з міського бюджету здійснюється фінансова підтримка діяльності шести міських організацій ветеранів та інвалідів. Цьогоріч передбачено фінансову підтримку вищезазначених організацій у розмірі 199 тисяч гривень.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37128 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua