МЕНЮ


23 березень 2018 - 09:48

Громадський бюджет: від ідеї до реалізації


У Кропивницькому, в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, відбувся навчальний семінар «Громадський бюджет: від ідеї до реалізації».
Навчання студентів організували департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій спільно з управлінням молоді та спорту міської ради Кропивницького.
Головна мета заходу – підвищення активності серед молоді та залучення її до участі у розподілі частини бюджетних коштів, широке інформування студентів про конкурс “Громадський бюджет” та майстер-клас з написання проектів.
Під час тренінгу студенти ознайомились з теоретичною та практичною частинами підготовки та написання проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів міського бюджету. Студентам також роз’яснили особливості кожного етапу “Громадського бюджету”: подання, розгляду, голосування, визначення рейтингу проектів та їх реалізації.
Студенти активно долучилися до ігрового кейсу з написання проектів та спробували себе у ролі авторів. Найактивніші представники студентського самоврядування пропонували ідеї проектів щодо благоустрою міста, розвитку спортивної інфраструктури, зон відпочинку, вирішення проблем довкілля.
Юрій КУРОП’ЯТНИКДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37665 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua