МЕНЮ


11 жовтень 2019 - 11:41

Громадський контроль мешканців допоміг зупинити неякісні роботи на даху багатоповерхівки у Кропивницькому


Капітальний ремонт даху будинку №8, корпус 4 по вулиці Євгена Тельнова розпочався рівно рік тому – у жовтні 2018 року і триває донині. Мешканці багатоповерхівки від самого початку будівельних робіт стежили за їх якістю та темпами виконання. На думку містян, підрядна організація не дотримується ні графіка виконання робіт, ні будівельних норм. Щоб вчасно виправити ситуацію, громадяни звернулися до депутата свого виборчого округу Віктора Ксеніча та секретаря міської ради Андрія Табалова. До розмови також запросили заступника міського голови Олександра Вергуна та керівника підрядної організації.


– З проханням капітально відремонтувати дах нашого будинку ми звернулися до свого депутата на початку минулого року. Необхідні кошти швидко віднайшли в міському бюджеті, і у жовтні будівельники приступили до роботи, – розповів мешканець будинку Віктор Обязов. – З першого дня у мешканців виникла ціла низка нарікань на якість виконаних робіт: з дев’яноста чотирьох конструктивних елементів даху було замінено лише п’ять, дерев’яні деталі не оброблялися протипожежною сумішшю, також є проблеми з жолобами та відсутні снігозатримуючі конструкції.


Віктор Ксеніч підтвердив інформацію мешканців будинку щодо виявлених недоліків у роботі підрядної організації, за що на неї було накладено штраф.


– Підрядчик нам пообіцяв виправити недоліки та розробити календарний графік виконання робіт, які організація повинна завершити протягом двох тижнів, – зазначив Віктор Ксеніч. – Крім того, з вини будівельників кілька квартир постраждало від підтоплення дощовими водами, тому виконавець робіт взяв на себе зобов’язання усунути наслідки підтоплення у помешканнях людей та зробити повний ремонт затоплених квартир.


Андрій Табалов подякував учасникам зустрічі за активність та небайдужість. Він вкотре наголосив на тому, що усі роботи, які виконуються на прибудинкових територіях або в самому будинку, люди повинні особисто контролювати.


– До співпраці громадян треба залучати не тільки на етапі проєктування, а навіть раніше, коли з’ясовується, що в першу чергу треба зробити в будинку або на прилеглій території, – наголосив Андрій Табалов. – Стосовно ж роботи підрядчика, якщо організація не виконує своїх зобов’язань або виконує їх недобросовісно, контролюючі органи повинні накласти на неї штрафні санкції аж до розірвання договору.


Зустріч завершилась жвавим обговоренням проблем округу мешканцями вулиці Євгена Тельнова із секретарем міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37903 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua