МЕНЮ


18 березень 2018 - 10:20

Громадський транспорт має працювати стабільно за будь-якої погоди


Кожне транспортне підприємство, яке взяло на себе відповідальність перевозити пасажирів у Кропивницькому, має дотримуватись укладеного договору. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович, аналізуючи роботу громадського транспорту міста в період сильних снігопадів.
– Власники маршрутів – не маленькі діти і добре розуміють, що ми живемо не в південних широтах, де сніг – це екзотичне явище і буває раз на сто років. Взялися – маєте забезпечити дотримання графіків руху, необхідну кількість одиниць транспорту, – підкреслив очільник міста. – Також нагадую про вимогу міської влади щодо впровадження системи GPS-контролю і підключення її до єдиної міської диспетчерської служби. Ми будемо співпрацювати лише з тими перевізниками, які чесно виконують свої обов’язки перед громадою, працюють прозоро й надають якісні послуги. Щоб нам не телефонували кропивничани, обурені тим, що доводиться годинами чекати на маршрутку, щоб водіїв поліція не зупиняла у стані сп’яніння, щоб автобуси були чистими, відремонтованими.
Комунальники отримали від міського голови завдання звільнити від снігу проїжджу частину вулиць Чорновола, Тараса Карпи, Декабристів, Гоголя, Віктора Чміленка, якими зараз курсують великі автобуси.
Комунальним службам самотужки справитися буде дуже важко, адже машини тут стоять вже не в два, а в три ряди. Тому місто очікує на ефективну допомогу патрульної поліції, наголосив Андрій Райкович.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36615 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua