МЕНЮ


27 вересень 2015 - 16:12

Є гроші на зарплати, ремонти доріг, житлового фонду та бюджетних установ


Понад 12 мільйонів гривень субвенції з державного бюджету отримав Кіровоград для виплати заробітної плати вчителям та медикам. Про це повідомила депутатам міської ради на пленарному засіданні 52-ї сесії міської ради, яке відбулось 22 вересня, начальник фінансового управління Любов Бочкова під час розгляду питання про внесення змін до міського бюджету.

А у зв’язку із збільшенням власних надходжень до міського бюджету, було вирішено надати фінансову допомогу в розмірі п’яти мільйонів гривень комунальному підприємству “Теплоенергетик” для розрахунків за природний газ. Буде збільшено видатки на фінансування й інших об’єктів ЖКГ (капітальний ремонт житлового фонду, внутрішньодворових доріг, мереж зовнішнього освітлення тощо). Понад три мільйони гривень освоїть управління капітального будівництва – на ремонт закладів освіти та охорони здоров’я.

Також просувається й робота з організації загальноміського опитування щодо перейменування міста. Депутати створили і затвердили склад територіальної міської комісії з проведення громадського опитування жителів Кіровограда. До складу комісії увійшло дев’ять осіб. Головою комісії затверджено заступника міського голови Сергія Колодяжного. Ухвалено і форму опитувального аркуша, а також встановлено дату голосування – 25 жовтня.

Депутати не підтримали проект рішення щодо демонтажу пам’ятного знака на честь сторіччя від дня народження В. Леніна у центральному сквері міста. Під час голосування було запропоновано здійснити лише зачистку зображення Леніна на стелі. У зв’язку з пропозицією депутати більшістю голосів вирішили відправити проект на доопрацювання.

На цьому ж засіданні було взято на баланс міста спеціалізовану медико-санітарну частину № 19. Міська рада зобов’язалася використовувати зазначене майно за цільовим призначенням і не відчужувати в приватну власність. Варто зазначити, що раніше міськрада не хотіла брати на баланс СМСЧ №19 через брак коштів на утримання закладу охорони здоров’я. Планувалось, що він буде фінансуватись із обласного бюджету або ж видатки розподілять між міською та обласною владою порівну. Але нещодавно була озвучена ініціатива про можливість у приміщеннях СМСЧ № 19 хоспісу, якого на Кіровоградщині і досі немає, й міська влада на це погодилася. Крім того, секретар міської ради Іван Марковський запропонував реконструювати міст та дорогу, що веде до закладу від вулиці 40-річчя Перемоги, щоб зробити їх проїжджими та полегшити доступ кіровоградців до цього медзакладу.

На сесійному засідання прозвітував голова тимчасової контрольної комісії міської ради з питань перевірки обгрунтованості норм споживання теплової енергії на опалення у Кіровограді Павло Топчій. За його словами, члени комісії дійшли висновку про необхідність перерахунку норм споживання. Справа в тому, що фактична температура повітря та тривалість минулого опалювального періоду суттєво відрізнялися від тих теоретичних показників, на основі яких обраховувалися норми споживання тепла.

Сесія продовжить свою роботу 29 вересня.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37038 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua