МЕНЮ


7 вересень 2012 - 09:31

Із прапором області - до столиці


Восьмий рік поспіль за підтримки Кабінету Міністрів України до Дня фізичної культури та спорту усією територією нашої країни нині "котиться" Всеукраїнська велоестафета "Спорт для всіх єднає Україну!". Четвертого вересня до неї на площі Кірова приєдналися десятеро представників Кіровоградщини.

Велоестафета проходить трьома маршрутами одночасно: до Києва велосипедисти стартували з Тернополя, Хмельницька, Вінниці, Севастополя, Одеси та Луганська. Загальний кілометраж маршрутів – більше 5 000 кілометрів. Учасники південного, до яких четвертого вересня приєдналися й велосипедисти з нашої області, стартували першого дня осені із Севастополя та Одеси.

Урочиста зустріч учасників велопробігу відбулася на центральному майдані Кіровограда, де на спортсменів очікували вихованці спортивних шкіл, дорослі прихильники велоспорту й представники міської та обласної влади. З привітаннями до спортсменів звернулися начальник обласного управління фізкультури і спорту Сергій Колодяжний, в.о. заступника кіровоградського міського голови Сергій Дьячук, голова відділення Національного олімпійського комітету України в області Володимир Ковальов та інші промовці. Не обійшлося й без хліба-солі від гостинних кіровоградців.

Продовжили свій шлях велосипедисти зранку п’ятого вересня. Загалом, на Кіровоградщині етап Усеукраїнської велоестафети "Спорт для всіх єднає Україну!" тривав протягом двох днів (4 – 5 вересня) і проліг через Долинський, Новгородківський, Кіровоградський райони, Кіровоград та Олександрівський район. Наша команда у складі всеукраїнської везе із собою прапор області і встановить його в Києві на майдані Незалежності під час урочистого фінішу велоестафети восьмого вересня – у День фізичної культури і спорту.

* * *

Центром святкування Дня фізичної культури і спорту в Кіровограді стане Ковалівський парк. 8 вересня о 10:00 святкові заходи відкривають легкоатлетична естафета з Фортечних валів та велопробіг, який стартує від пам’ятника Ангелу-хранителю. Об 11:00 учасники цих заходів приєднаються до мітингу в Ковалівському парку за участі ветеранів спорту та спортивної громадськості міста і області. Там же відбудеться урочисте нагородження спортсменів, тренерів та ветеранів спорту обласними та державними відзнаками, показові виступи вихованців спортивних шкіл, виставка ретровелосипедів, змагання з дартсу, дуйболу, гирьового спорту, настільного тенісу та міні-футболу.

Крім цього, у Кіровограді відбудуться змагання обласного та всеукраїнського значення, зокрема чемпіонат України з гирьового спорту, відкритий Усеукраїнський турнір зі дзюдо, відкритий чемпіонат області з гандболу, чемпіонат області з легкої атлетики, 10-й відкритий Усеукраїнський турнір з греко-римської боротьби та інші змагання.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38403 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua