МЕНЮ


11 сiчень 2013 - 13:04

Кіно, та й годі


Чотири рази протягом чотирьох років примудрилася опинитися на лаві підсудних ця жінка. І щоразу – у зв’язку із продажем нею відеодисків.

Перший вирок приватна підприємиця Олена Б. почула в березні 2009 року. Тоді Дзержинський райсуд міста Кривий Ріг, визнавши Б. винною у реалізації контрафактної відеопродукції, звільнив її від кари на підставі акта амністії. А через кілька місяців потому Олена попалася на збуті "лівих" відеодисків у Кіровограді, і в грудні 2009 року Кіровський райсуд оштрафував її за це на 1700 гривень. Інший після таких невдач змінив би профіль підприємницької діяльності – наприклад, взявся б торгувати трусами чи іншим ходовим і, головне, не примітним для фіскальних органів товаром. Та Олена Анатоліївна, очевидно, вважаючи своїм покликанням залучення широких народних мас до захоплюючого світу кіно, продовжила торгувати компакт-дисками. І в середині березня 2011 року у Б. знову виникли неприємності – працівники міліції, оглянувши її кіоск на ринку "Бєляєвський", запідозрили її в збуті забороненої відеопродукції. Згодом експертиза показала: понад 600 компакт-дисків, вилучених правоохоронцями із того кіоску, виготовлені кустарним способом. А близько 30 із них виявилися ще й із записами творів, які пропагують насилля та жорстокість. У квітні 2012 року Кіровський суд оштрафував Олену Б. за це на 85 тисяч гривень.

Та на тому стосунки цієї кіровоградки з правосуддям не вичерпалися. Недавно, наприкінці 2012 року, Кіровський районний суд розглянув ще одну кримінальну справу стосовно Олени Б. – її знову обвинувачували у реалізації контрафактної відеопродукції. Слід підкреслити, що у цій справі описана діяльність підприємиці ще у 2009 – 2010 роках. Фінал судового розгляду був такий: підприємицю знову оштрафували на 85 тисяч гривень. Крім того, її зобов’язали сплатити державі майже 60 тисяч гривень за проведення експертиз та понад 30 тисяч гривень – підприємствам "Геміні", "Кіноманія" і "Бі Енд Дейч", законні права яких на реалізацію відеопродукції вона порушила.

Залишається сподіватися, що правоохоронці уже до кінця дослідили підприємницьке минуле Олени Анатоліївни і вона через якийсь місяць не постане знову перед судом за звинуваченням у тому, що торгувала контрафактним відео, наприклад, у 2008 році.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38705 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua