МЕНЮ


19 квiтень 2010 - 17:28

Долучитися може кожен


Під час зустрічі із журналістами ініціатор акції – голова опікунської ради Кіровограда Геннадій Заболотний та лідер Фонду Громади Кіровограда Олексій Хмара розповіли, що мета акції «Маленькі чарівники» – популяризувати ідею доброчинності серед дітей області через їхню участь у зборі добровільних пожертв для потреб малюків, що перебувають на лікуванні у центральних районних та обласній дитячій лікарнях (цього разу – у відділеннях гематології та онкології). За словами Геннадія Заболотного, дана благодійна акція виникла саме у Кіровограді і не має аналогів в Україні. Вона спрямована на популяризацію ідеї благодійності саме серед дітей і приурочена до Міжнародного дня захисту прав дитини, який відзначається 1-го червня.

Акція проводиться протягом квітня і травня на території всієї Кіровоградської області, а її учасниками є учні початкових класів загальноосвітніх шкіл, які протягом акції у своїх домівках накопичують іграшки, книги, гроші, дитячі аксесуари чи інші ресурси, які мають бажання безкоштовно передати на потреби дітей, що перебувають на лікуванні у місцевих районних лікарнях чи обласній дитячій лікарні.

Акцент цього року зроблено на відділеннях гематології та онкології, адже проблема із онкозахворюваннями серед дітей регіону постає досить серйозно. Інформацію про акцію населення отримує через плакати, розміщені у школах, закладах дозвілля та виховання, а також через інформаційні матеріали у провідних медіа. Координатори акції у партнерстві із дитячими відділеннями лікарень визначають перелік сфер застосування зібраних пожертв, ця інформація буде оприлюднена через ЗМІ, а процедура урочистої передачі зібраних ресурсів відбудеться у Міжнародний день захисту прав дитини (1 червня 2010 року) одночасно по всій Кіровоградщині.

Кожен мешканець області,
особа чи організація може долучитися до акції:

• виступити інформаційним партнером благодійної акції, поширивши інформацію про неї серед знайомих, колег чи співробітників, а також на власних інформаційних ресурсах;
• стати координатором акції у власному населеному пункті
• зробити свій внесок у акцію, урочисто передавши його 01.06.2010.

Контакти організаторів:
Кіровоград, вулиця Пашутинська, 75 (біля Центрального ринку),
телефони: 22-19-62 та 36-10-39, пошта: blok@host.kr.uaДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39087 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua