МЕНЮ


7 жовтень 2014 - 10:28

Кіровоградцям повернули бомбосховище


Завдяки прокуратурі області до спільної власності територіальної громади повернуту бомбосховище у Кіровограді комерційною вартістю 1,5 млн. грн., що було незаконно реалізоване у приватну власність.

Зазначене бомбосховище площею 306 кв. м. з обладнанням належало комунальному підприємству обласної ради «Аеропорт Кіровоград», однак було реалізовано з аукціону в рахунок погашення податкового боргу.

Тим часом, відповідно до вимог законодавства, захисні споруди цивільної оборони мають загальнодержавне значення та не підлягають приватизації. Тож прокуратурою області в інтересах держави в особі Кіровоградської обласної ради пред’явлено позов про визнання недійсним договору купівлі-продажу вказаної захисної споруди та визнання права власності за територіальною громадою.

Незважаючи на відмову від позову представником Кіровоградської обласної ради, який зазначив, що таким відчуженням шкоди облраді завдано не було, апеляційний суд підтримав позицію органів прокуратури.

На даний час рішенням суду право власності на бомбосховище визнано за територіальною громадою Кіровоградської області, повідомляє прес-служба відомства.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36744 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua