МЕНЮ


24 липень 2015 - 11:29

Кіровоградські гирьовики підкорили Болгарію


Із 10 по 16 липня у болгарському місті Золоті Піски проходив відкритий Чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків, жінок, юніорів та ветеранів за версією Міжнародного союзу гирьового спорту.

У престижному турнірі взяли участь 228 спортсменів із 19 країн. Спортивну честь України відстоювали гирьовики із Києва, Харкова, Тернополя, Рівного та троє представників Кіровоградської дитячо-юнацької спортивної школа № 1 – Сергій Шевченко, Олексій Журба та Роман Демидов.

Під час урочистого відкриття чемпіонату група силового жонглювання гирями "Дай Бог здоров’я" КДЮСШ № 1 виступила із палаючими гирями.

Змагання відбувалися в чотирьох номінаціях – двоєборство та поштовх гир довгим циклом у чоловіків, ривок гир у жінок, а також жонглювання гирями індивідуально та парно.

Кіровоградські спортсмени Сергій Шевченко і Олексій Журба завоювали звання чемпіонів Європи в парному жонглюванні гирями.

Олексій Журба, підійнявши 40 разів гирю вагою 32 кг, виборов бронзову нагороду серед юніорів у поштовху гир довгим циклом.

Олексій Журба та Роман Демидов також стали бронзовими призерами Чемпіонату Європи у складі збірної команди України в естафеті. За правилами змагань, п’ять спортсменів по черзі підіймали 32-кілограмову гирю протягом трьох хвилин. Олексій здійснив 35 підіймань у ваговій категорії 73 кг, а Роман підійняв гирю 55 разів у ваговій категорії 95 кг, що суттєво вплинуло на “бронзовий” результат із загальною сумою 215 балів.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла на Чемпіонаті Європи третє місце.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39407 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua