МЕНЮ


19 квiтень 2010 - 16:54

Кіровоградські комуністи привели до ладу Ковалівський парк


Нагадаємо, що минулого четверга депутати Кіровоградської міської ради ухвалили рішення про повернення парку в комунальну власність міста. Приватний підприємець, якому парк віддала в оренду Ленінська районна рада і який там хазяйнував, замість того, аби відповідно до умов угоди оренди, поліпшити стан парку, довів його фактично до ручки – парк був захаращений та засмічений, за зеленими насадженнями та клумбами ніхто не доглядав, а «процвітали» тут лише пивні намети. У зв’язку з цим кіровоградський міський голова Володимир Пузаков порушив питання про повернення парку у комунальну власність міста. Депутати його підтримали, прийнявши таке рішення 15 квітня. А уже 17 квітня кіровоградські комуністи заходилися наводити тут лад. Як підкреслив керівник фракції КПУ у Кіровоградській міській владі Володимир Горбатенко, якби не рішення влади, проведення суботника на арендованій території було б неможливим, а кіровоградці так і не мали б можливість тут повноцінно відпочивати. Володимир Горбатенко висловив також вдячність керівництву машинобудівного технікуму та студентам, які долучилися до роботи.

Варто зазначити, що учасники суботника працювали з ентузіазмом. Святкового настрою їм додавали пісні радянських часів, що лунали з динаміків агітмашини. Усього в суботнику взяли участь близько 120 чоловік, у тому числі народний депутат Вікторія Демьянчук (КПУ). Вивезти сміття, сухе листя та гілки допомогли кіровоградські комунальні підприємства. Не залишився без уваги під час суботнику і пам’ятник Леніну – його помили й почистили, а клубму навколо пам’ятника упорядкували.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36879 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua