МЕНЮ


9 квiтень 2015 - 20:29

Кіровоградська майстриня Тетяна Стороженко – переможець Всеукраїнського фестивалю писанок


У Національному заповіднику "Софія Київська" стартував "IV Всеукраїнський фестиваль писанок 2015", в рамках якого відбулося творче змагання у конкурсі «Регіональна писанка».

За умовами фестивалю, для участі у конкурсі усі учасники отримали заготовки писанок зі скловолокна заввишки 2 метри.

Головною умовою конкурсу було зображення на писанці образу Богині Берегині – володарки усього живого на землі. Саме цей образ було обрано організаторами проекту як головний символ фестивалю. Образ «Богині-Берегині» майстри доповнювали традиційною регіонам-учасникам орнаментикою.

08 квітня на Софійській площі у м. Києві було підведено підсумки конкурсу.

У номінації «Авторська писанка» перемогу здобула кіровоградська писанка, автором якої є Тетяна Стороженко - член Національної спілки народного мистецтва України, майстер з писанкарства та декоративного розпису.

Завтра, 10 квітня, Тетяна Стороженко зустрінеться із представниками засобів масової інформації, щоб поділитися враженнями від участі у престижному фестивалі. Зустріч розпочнеться об 11.00 у каб. №215 приміщення міської ради.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37641 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua