МЕНЮ


28 вересень 2012 - 10:47

Каже, збирав колекцію зброї


Декілька гранат Ф-1 та РГД-5, гвинтівку Мосіна, патрони до неї та болванку бронебійного снаряда виявили на початку березня цього року працівники міліції у квартирі 39-річного кіровоградця Володимира П. на вулиці Полтавській. А недавно у Ленінському районному суді завершився розгляд кримінальної справи за звинуваченням цього чоловіка у незаконному зберіганні зброї та боєприпасів.

Підсудний не заперечував, що винен, і пояснив, що знайшов це добро з допомогою металошукача у Злодійській Балці (Стара Балашівка, Кіровоград) та біля села Володимирівки (Кіровоградський район). "Я збирав колекцію предметів, пов’язаних з Другою світовою війною, – розказував. – Про те, що такі речі не можна зберігати вдома, я не знав".

Повірив суд у правову дрімучість Володимира П. чи ні, але застосовувати до нього кримінальний закон на повну силу не став – призначив йому три роки ізоляції від суспільства, але із трирічним випробуванням на волі. Також П. зобов’язано сплатити державі майже 12 тисяч гривень за експертизу вилучених в нього зброї та боєприпасів. Що ж стосується цих речей, то вони, згідно з вироком, будуть знищені, за винятком гвинтівки, яку суд постановив передати в обласне управління МВС для колекції.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39871 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua