МЕНЮ


8 листопад 2013 - 10:14

Казначейство має виконати свою функцію


Понад 33 мільйони гривень з бюджету Кіровограда не використовуються за призначенням – вони «зависли» в органах Державного казначейства. З оприлюднення цих відомостей заступник міського голови Ігор Василенко, зустрівшись з кореспондентом «ВГ», почав свій коментар інформації в деяких місцевих ЗМІ про те, що, мовляв, житлово-комунальне господарство Кіровограда працює не на належному рівні.

Як пояснив Ігор Василенко, це кошти, які орган місцевого самоврядування виділив на фінансування вивезення сміття, ремонтів комунальних доріг та будинків, освітлення вулиць та роботи світлофорів і т.п. – словом, для всього того, що називається нормальною життєдіяльністю населеного пункту.

– Не отримуючи розрахунку за виконану роботу, комунальні підприємства міської ради та підрядні організації продовжують працювати в борг, – розповів посадовець. Та, за його словами, декому вже уривається терпець:

– Колектив комунального підприємства «Кіровоград-Універсал 2005» попередив нас, що довго без грошей не працюватиме.

За словами Ігоря Василенка, відчули цю ж проблему й у виконавчих органах міської ради – закінчується папір, фарба в картриджах принтерів.

– Це дрібні питання, але через них зупиняється робота, – занепокоєний заступник міського голови. Згадав він і про редакцію «Вечірньої газети», у якої завдяки тому ж казначейству утворився борг перед друкарнею.

– Робимо все, що від нас залежить, – так сказав Ігор Василенко про заходи міської влади для розв’язання проблеми. – Казначейство має виконати свою функцію.

І висловив сподівання, що виконати її допоможе Кабінет Міністрів.

На запитання про те, чим в органах Держказначейства мотивують свої, так би мовити, дії, Ігор Василенко відповів:

– Вони посилаються на свої внутрішні, невідомі нам нормативні акти, якими встановлено так звані ліміти.

Також заступник міського голови підкреслив, що в Кіровограді не існує заборгованості із зарплати перед працівниками бюджетних закладів і установ (освіти, охорони здоров’я і т.п.). Щоправда, посадовець не приховує, що проблеми з оплатою праці вчителів і медиків могли виникнути уже наприкінці цього місяця.

– Та днями ми отримали перший транш від Кабінету Міністрів, 15 мільйонів гривень, з яких освітяни і медики отримають зарплату за першу половину грудня. Залишається знайти кошти на другу половину місяця, і уряд обіцяє нам ще одну допомогу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38457 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua