МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 13:41

Коли вже всі пороги пооббивала…


Олександр Саінсус подякував заявниці за розуміння міських проблем і відразу доручив начальнику головного управління житлово-комунального господарства міськради терміново провести обсте- ження даху і виконати необхідні ремонтні роботи. Крім того, він доручив здійснитити ревізію коштів, витрачених на ремонт даного будинку в попередні роки, і суворо попередити керівника КРЕПу про забезпечення належної організації прийому громадян.

А от у ветерана війни Івана Івановича – інша проблема. Він – власник земельної ділянки, на яку має всі необхідні документи. Та, коли вирішив отримати акт на землю нового зразка, з’ясувалось, що на його ділянку є інший претендент. Пенсіонер просить допомогти відновити справедливість. Олександр Саінсус запросив начальника юридичного відділу і керівника управління земельних відносин та захисту природного середовища міськради й доручив їм розібратись у справі.

До міського голови звернулись й інші кіровограці з приводу поліпшення житлових умов, ремонту помешкань тощо. І переконалися, що їм допоможуть.

Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36422 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua