МЕНЮ


23 жовтень 2019 - 19:15

Компресійні панчохи - невидиме лікування венозних судин


Від систематичних відчуттів тяжкості, хворобливості, появи набряків на нижніх кінцівках можна позбутися за допомогою стискає білизни. Компресія практично миттєво позбавляє від дискомфортних відчуттів, викликаних проблемами з кровообігом. Щоб забезпечити правильне кровообіг в нижніх кінцівках, пропонуємо купити компресійні панчохи, які зовні не відрізняються від звичайних моделей, але мають лікувальний ефект.

У чому «секрет» компресійних панчох

Проблеми з венозними судинами на ногах виникають внаслідок сильного розтягування судин через зменшення еластичності стінок. Клапани на їх внутрішній стороні перестають повністю закривати просвіт. В результаті кров починає рухатися у зворотний бік, що призводить до ще більшого розтягування стінок вен.

В судинах накопичується кров, розширені вени набухають. Поступово рідина просочується і проникає в тканини, утворюючи набряки. Загусла кров може перетворюватися у внутрішні тромби.

Антиварикозні вироби виготовляються на тканинній основі синтетичного походження і еластичних волокон. Виробники розробили різні види нитяного плетіння і поєднання компонентів, завдяки чому досягається різний рівень компресії на судини нижніх кінцівок, яка позбавляє венозні клапани від зайвого навантаження. Підібрати підходящу модель компресійних панчіх допоможе інформація про рівень компресії трикотажу, використовуваного для її виготовлення.

5 корисних якостей компресійних панчіх

Головне достоїнство лікувальних виробів - не оригінальна зовнішність, а функціональність. Вони сприяють:

  1. Попередження розвитку інфекційних хвороб на ногах, тромбофлебіту, тромбоутворення.
  2. Поліпшенню трофіки шкірних покривів.
  3. Зниженню ризику утворення тромбоемболії легеневої артерії.
  4. Позбавлення від болю, судом в ногах.
  5. Поліпшенню післяопераційних періодів.

На відміну від еластичних бинтів компресійні панчохи не вимагають спеціальних навичок для використання. Вони не сповзають протягом дня і легко підбираються до стилю одягу, якщо потрібне дотримання певного дрес-коду.

Дизайн компресійних панчох - на будь-який смак

Всі моделі шиються НЕ конвеєром, а індивідуально, по суті, кругової в'язкою. Вони не гріють, насилу розтягуються. У них комфортно. В каталозі легко вибрати варіанти різних розмірів, рівня компресії і дизайну:

  • з мереживом,
  • візерункові,
  • під цветотип шкіри.

Виробники пропонують не тільки моделі класичного дизайну, з силіконовою гумкою з внутрішньої сторони панчіх, а й вироби з відкритим миском для власників великої стопи, з можливістю кріплення до поясу.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37146 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua