МЕНЮ


1 червень 2012 - 17:20

Конкурс завершено. Конкурс оголошено!


Проектна пропозиція Олени Грудачової передбачає створення на Театральній площі квітників та встановлення лавочок, а також перенесення пам’ятника українському драма- тургові й театральному діячеві Маркові Кропивницькому в сквер поруч з театром. Пам’ятник радянським воїнам-визволителям буде встановлено в іншому місці. Заплановано також зведення "театральної" кав’ярні навпроти театру (у ній, окрім кави, "подаватимуть" і виступи самодіяльних та професійних акторів й артистів), та створення автомобільної стоянки навпроти міського відділу міліції.

Нагородження переможниці, яка здобула першу премію, та "призерів" конкурсу відбулося 25 травня в обласному краєзнавчому музеї [(другу премію присуджено проектній пропозиції архітектора Романа Рака та скульптора Григорія Савченка, третю – проектній пропозиції ПрАТ "Кіровоградміськбудпроект" (головний архітектор проекту – Ганна Ковтун, провідний архітектор – Вадим Ільченко)].

Переможцям, лауреатам та іншим учасникам обласного закритого конкурсу дипломи і премії вручив голова конкурсної комісії перший заступник голови ОДА Андрій Ніколаєнко. Участь у проекті, як розповіла начальник управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Кулікова, взяли не лише кіровоградські архітектори, а й учасники з інших міст (усього – 25, і не лише досвідчені спеціалісти, а й студенти, зокрема Київського національного університету будівництва і архітектури та Кіровоградського будівельного коледжу). Термін "закритий", зазначила посадовець, у назві конкурсу було вжито відповідно до законодавства, яке вимагає називати так конкурси, які тривають менше шести місяців.

Як повідомила Вікторія Кулікова, проектну пропозицію Олени Грудачової буде взято за основу організації забудови й благоустрою територій, прилеглих до театру. Однак до запропонованої переможцем пропо- зиції організатори конкурсу можуть внести деякі зміни.

Вітаючи переможця й лауреатів зі здобуттям премій, Андрій Ніколаєнко закликав й інших учасників конкурсу не спинятися на досягнутому і приєднуватися до участі в інших подібних заходах. Тим паче, що секретар міської ради Ігор Волков та перший заступник міського голови Василь Дзядух, які також прийшли привітати учасників конкурсу, повідомили, що міська влада оголосила конкурс проектів на реконструкцію вулиці Дворцової. Міські посадовці запросили до участі в ньому як уже відомих архітекторів та скульпторів, так і їхніх колег-початківців.

Нагадаємо, що, відповідно до розпорядження міського голови, конкурсні матеріали приймаються до 15 червня. Однак, за словами Ігоря Волкова, зараз розглядається питання про продовження конкурсу до кінця червня. Проекти подаються до управління містобудування та архітектури міської ради (вул.Тимірязєва, 68, тел. 22-86-78, 22-59-55).

Юрій ЛІСНИЧЕНКО
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38957 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua