МЕНЮ


21 вересень 2012 - 12:10

Коньяк з "Босфору"


У Кіровському районному суді обласного центру завершився розгляд кримінальної справи стосовно місцевого жителя, обвинуваченого у порушенні порядку обігу алкогольних напоїв. Іншими словами, цей чоловік торгував сурогатами горілки і коньяку не тільки без ліцензії на торгівлю таким товаром, а й без свідоцтва приватного підприємця.

Згідно з матеріалами цієї кримінальної справи, підпільний бізнес її фігуранта тривав недовго. У квітні нинішнього року чоловік взяв в оренду кіоск на ринку "Босфор" і почав продавати там своє пійло у полімерних пляшках (по 15 гривень за літр – що "горілки", що "коньяку"), а у травні ним зацікавилися працівники міліції, здійснили кілька так званих оперативних закупівель, а потім із офіційним візитом завітали до нього. У схованці біля його кіоску на "Босфорі" було виявлено кілька пляшок, наповнених рідиною із запахом спирту. І ще кілька – у нього вдома. Експертиза показала, що субстанція, якою він торгував, не відповідає державному стандарту.

У ході досудового та судового слідства чоловік так і не видав своїх постачальників. Мовляв, купував продукцію у якоїсь жінки, іменем якої не поцікавився. Але каявся, запевняв, що надалі не споюватиме народ казна-чим.

З’ясувавши, що підсудний подає надії на виправлення, служитель Феміди постановив оштрафувати його на 1700 гривень.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39673 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua