МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:01

Кошти на комп’ютери й відзнаки від міської ради


На святкування до школи разом з іншими гостями завітали й секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Наталія Дзюба, депутат міської ради Валентина Яремчук.
– Щиро вітаю колектив школи зі святом і бажаю всім учням успіхів у навчанні, а вчителям – терпіння і творчих злетів, – зазначив Андрій Табалов та від депутатів міської ради вручив директорові школи сертифікат на придбання шести комп’ютерів.
Колективові школи та її директорові Ірині Кондратенко Наталія Дзюба вручила Подяку міської ради і виконавчого комітету. Найкращі ж учителі школи отримали грамоти управління освіти міської ради. А Валентина Яремчук подарувала школі оргтехніку, що необхідна у навчанні.
– Ніби вчора був 1981 рік, коли в селищі Новому зусиллями громади було побудовано першу в багатолюдному мікрорайоні середню школу, – розповіла "ВГ" учитель української мови та літератури вчитель-методист ЗОШ № 10 Наталія Петренко. – Низький уклін А. Замковому, першому директорові чавуноливарного заводу, біля якого й виросло наше селище. Ніколи не стояли осторонь проблем школи селищні голови В. Лозовий, О. Кочубей, В. Бахмач. Свої організаторські здібності, наполегливість проявив і директор школи С. Багрій, що заклав фундамент, на якому вже 35 років тримається наша школа, де вчительський колектив виплекав не одне покоління молоді. Новостворену школу було укомплектовано працьовитими й талановитими педагогами. Нині ці вчителі на заслуженому відпочинку: Н. Донченко, Л. Демиденко, К. Озерна, В. Паніна, Ю. Семеняка, Г. Терещенко, Т. Щекотуріна. Історія школи – це роки, події, люди. Маємо пам’ятати про всіх, щоб жити з вірою в серці, пам’ятати про живих і тих, хто відійшов у вічність, подарувавши найкращі роки свого життя школі, дітям. Це – Т. Кострова, М. Шевченко, О. Стократова, М. Коваленко, П. Безкровний, Г. Півень, Т. Жинкіна, Н. Тоніца, О. Глушаєва, М. Яценко. Сьогодні директор школи Ірина Кондратенко, молодий, цілеспрямований керівник, прагне створити гідні умови для реалізації потенціалу учителів та учнів. Рейтинг викладання предметів у школі високий. Про це свідчить те, що наші учні посідають призові місця на олімпіадах, конкурсах, вступають до вищих навчальних закладів України та закордону. Я була класним керівником випуску 1983 року. Мої шістнадцять дівчат і двоє хлопців стали успішними людьми. Найкращий подарунок для нас, учителів, знати, що випускники не розгубили на важких життєвих дорогах, здобутих у рідній школі, в сім’ї знань, доброти, здатності любити, прийти на допомогу. У нашої школи, як і в кожної людини, своя історія, до творення якої долучилися педагоги, учні та їхні батьки, бібліотекарі, секретарі, лаборант, технічний персонал. Від щирого серця вітаю всіх, хто причетний до неї, чиї життєві дороги ведуть до її порога, і бажаю успіхів у шляхетній справі розвитку національних традицій у вихованні юного покоління України.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36576 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua