МЕНЮ


14 грудень 2001 - 16:38

КРАЩЕ “ЖІНКИ ЗА РЕФОРМИ” НІЖ “ЖІНКИ ЗА МАЙБУТНЄ”


В Україні досить скептично ставляться до бажання жінок реалізувати себе не тільки в домашніх справах, а, насамперед, професійно. Права жінки є декларованими Конституцією, але рівних можливостей з чоловіками на сьогодні жінка не має. Саме тому партія “Реформи і Порядок” підтримує прагнення жінок до самореалізації. Партія сприятиме діяльності громадської організації “Жінки за реформи” та допомагатиме в ідеологічному становленні нової структури.

В лавах партії, на сьогоднішній день, зареєстровано 52,4% жінок.

“Я не є прихильницею створення жіночих партій, - зауважила Олена Бондаренко. - Я вважаю, що політично активна людина має реалізовувати себе в політичних партіях не за статевою ознакою, а за ідеологією, за філософією. За статевою ознакою не можна приходити до влади. Перший критерій – це професіоналізм і вміння працювати.

Спілкуючись з жінками, я побачила, що багато з них підтримують ідеологію партії “Реформи і Порядок”, але водночас вони хочуть реалізовувати себе саме в громадській організації. Це не тільки жінки, які є членами партії “Реформи і Порядок”, це наші виборці, наші прихильники.

Мені дуже імпонує рішення правління ПРП, і я вважаю, що це правильно, тому що більшість жінок в Україні мають реформаторські погляди. Освіта – потребує реформування, охорона здоров’я – потребує реформування. Потребує реформування наш погляд на життя. Наша психологія потребує очищення від всього старого, потребує виховати в жінки любов до себе, як до особистості, як до людини.”

Нещодавно відбувся Всеукраїнський Конгрес Жіночих Організацій, де було ухвалено звернення до політичних партій демократичного спрямування стосовно того, що жіночі організації будуть підтримувати політичні сили, які максимально дадуть можливість самореалізуватись активним жінкам в професіональної сфері. Таким чином партія “Реформи і Порядок” перша відгукнулась на звернення Конгресу.

Прес-служба партії “Реформи і Порядок"Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35485 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua