МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 12:50

Кредитує держава


Окрема квартира – мрія багатьох молодих людей. У її здійсненні може допомогти державна молодіжна програма, яку на Кіровоградщині реалізує регіональне управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». Допомога полягає в державному кредитуванні як на будівництво чи реконструкцію житла, так і на його придбання на вторинному ринку. Про те, хто і на яких умовах може претендувати на це, розповів директор регіонального управління фонду Олег Радченко.

– Кредит на будівництво (реконструкцію) та придбання житла надається сім’ям, вік чоловіка та дружини яких не перевищує 36 років, а також одиноким людям такого ж віку. Претенденти мають перебувати на обліку як громадяни, що потребують поліпшення житлових умов. Звісно, враховується і їхня платоспроможність. Що стосується обрахунку розміру кредиту, повідомлю таке. Сума кредиту обчислюється з нормативної площі: 21 квадратний метр загальної житлової площі на одного члена сім’ї та додатково 20 квадратних метрів на сім’ю. Сума кредиту становить 94 відсотки від вартості житла, якщо його площа не перевищує нормативну, або 94 відсотки від вартості нормативної площі, якщо площа житла перевищує нормативну.

Внесок позичальника складає не менше 6 відсотків від вартості нормативної площі та вноситься двома частками: перший внесок (3 відсотки) – при укладенні кредитного договору (тоді ж оплачується вартість надлишкової площі); другий внесок (3 відсотки) – при отриманні технічного паспорту на житло.

Тепер – про пільги. Сім’я, яка має одну дитину, звільняється від сплати відсотків за користування кредитом. Якщо у сім’ї – двоє дітей, їй за рахунок бюджету погашаються 25 відсотків від суми зобов’язань за кредитом. Родині, яка має трьох і більше дітей, з бюджету погашається половина суми зобов’язань. Кредит погашається щоквартально, рівними частками протягом 30 років. Якщо в складі сім’ї відбуваються зміни, протягом місяця після подання позичальником відповідних документів проводиться перерахунок його кредитних зобов’язань.

Щоб вступити до молодіжної житлової програми, слід зареєструватися в нашому відділенні. Там же охочим роз’яснять усі деталі участі в ній. Чекаємо за адресою: Кіровоград, вулиця Орджонікідзе, 2, кімната 201. Телефонуйте за номером: (0522) 24 53 82.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34561 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua