МЕНЮ


8 вересень 2011 - 13:18

Кримінальна справа - за невиплату зарплати


За ознаками складу злочинів, передбачених ч.1 ст.175, ч.3 ст. 212-1 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України, прокуратурою Кіровоградської області порушено кримінальну справу стосовно службових осіб ДП «Світловодський комбінат твердих сплавів і тугоплавких металів».

Справу порушено за фактом умисної та безпідставної невиплати заробітної плати, ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування в особливо великому розмірі та зловживання службовим становищем.

Встановлено, що на підприємстві є заборгованість із заробітної плати в сумі близько 1,7 млн. грн. та заборгованість із сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у сумі близько 4 млн. грн. Тим часом, службові особи державного підприємства достовірно знаючи про це, отримавши упродовж 2010 – квітня 2011 років кошти у сумі понад 1 млн. 191 тис. грн., умисно, зловживаючи службовим становищем, діючи в порушення вимог законів України «Про оплату праці» та «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» на погашення заборгованості по страховим внескам сплатили лише близько 34 тис. грн. Заборгованість же з заробітної плати взагалі не гасилася. Решта коштів була витрачена на інші потреби. Такі дії суперечать чинному законодавству, інтересам робітників підприємства і державного пенсійного фонду України.

Організацію проведення досудового слідства доручено Світловодському міжрайонному прокурору.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35794 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua