МЕНЮ


30 березень 2018 - 06:24

Кропивницький привабливий для інвесторів


Міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Кропивницького Андрій Табалов зустрілись із представниками Регіонального представництва у центральній Україні офісу із залучення та підтримки інвестицій “UkraineInvest” Віталієм Мазуром та Станіславом Базалєвим.
Андрій Райкович детально поінформував гостей про структуру міського господарства, промислові підприємства, напрямки розвитку ряду галузей, а також про пріоритети у подальшій роботі. Влада успішно співпрацює з рядом міжнародних інституцій, серед яких Європейський банк реконструкції та розвитку, фінансова організація НЕФКО. Завдяки спільним інвестиційним проектам вдалося закупити тролейбуси для КП “Електротранс”, залучити кошти для модернізацій теплової мережі та утеплення освітніх закладів, реалізувати ряд інших проектів. Влада й надалі планує працювати в цьому напрямку. Ще один вектор інвестиційної роботи – концентрація та переробка побутового сміття. Зацікавленість висловив словенський інвестор. Але якщо будуть подані пропозиції від інших інвесторів, вони також розглядатимуться.
Значною мірою місто цікавить і виробництво будівельних конструкцій, адже у нас реалізується програма житлового будівництва. В цьому році планується закінчити спорудження 50-квартирного житлового будинку. Також буде реконструйовано Центр надання адміністративних послуг. Потрібні інвестиції і в медичну галузь, зокрема в розвиток мережі інтернет-зв’язку.
Висловили певні пропозиції і представники міжнародної організації. Вони, зокрема, зaзнaчили, що можна створити в Кропивницькому мaшинобудівне підприємство, для його діяльності потрібно п’ять гектaрів території. Міський головa повідомив, що у селищі Новому є земля, на якій можнa розмістити таке підприємство. Також там є вся необхідна інфраструктура для його будівництва та подальшого розвитку.
У планах представників офісу – залучити й інвесторів, яких цікавить аграрна сфера.
Оксана ВЕРСТЮК
Фото Олега ШРАМКАДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37845 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua