МЕНЮ


13 жовтень 2016 - 16:18

Кропивницький стане безпечним містом...


...але лише за умови тісної співпраці місцевої влади та поліції. В цьому переконаний міський голова Андрій Райкович. Він уже вдруге у цьому році зібрав за одним столом керівників структурних підрозділів міської ради та керівників Національної поліції обласного центру, щоб обговорити актуальні питання охорони громадського порядку та боротьби зі злочинністю в обласному центрі.
часть у нараді взяли секретар міської ради Андрій Табалов, заступник міського голови Олександр Мосін, керуюча справами виконавчого комітету міської ради Альвіна Бондаренко, керівники профільних управлінь та депутати міської ради. Національну поліцію представляли виконуючий обов’язки начальника Кропивницького відділу поліції головного управління Національної поліції у Кіровоградській області Дмитро Авдієнко та начальник управління патрульної поліції в Кропивницькому Антон Цюцюра.
На нараді порушувалися надзвичайно важливі питання: несанкціонована торгівля, безпека руху на дорогах біля навчальних закладів, попередження випадків крадіжок оргтехніки в комунальних та освітніх закладах, боротьба із розповсюдженням наркотиків серед молоді та засади співпраці силових структур з міською владою.
– Виконання програми “Безпечне місто” повністю залежить від нашої спільної ефективної роботи, – звернувся до керівників силових структур Андрій Райкович. – Я хотів би частіше бачити представників поліції біля шкільних закладів. Це європейський метод, коли поліція патрулює біля навчальних закладів, оскільки людина у формі завжди викликає повагу і застерігає від правових порушень.
Також міський голова звернув увагу на те, що біля під’їздів житлових будинків з’явилась прихована реклама інтернет-сайтів із розповсюдження наркотичних засобів. Нарікати на те, що комунальники не зафарбовують таку “рекламу” не можна, адже її зміст зможуть зрозуміти лише ті, хто, так би мовити, в темі. Але прикро, що цього не помічає поліція.
Антон Цюцюра зазначив, що поліція вже надіслала туди близько 70 пропозицій щодо заміни дорожніх знаків, оформлення паспортів вулиць, нанесення дорожньої розмітки. Він також наголосив на необхідності встановлення обмежувачів швидкості на дорогах біля шкіл обласного центру.
До більш тісної співпраці закликали керівництво Національної поліції представники профільних управлінь міської ради. Керівники служби у справах дітей міськвиконкому, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Сисак і Олег Краснокутський наголосили, що працюють у взаємодії з кримінальною поліцією у справах дітей щодо профілактики скоєння неповнолітніми злочинів, попередження випадків насильства у сім’ях. Також вони зауважили, що керівництво поліції повинно всіляко сприяти повноцінному функціонуванню цього поліцейського підрозділу, дбати про його технічне оснащення.
Нині гостро стоїть питання створення у Кропивницькому соціального центру для осіб без певного місця проживання. Олег Краснокутський звернув увагу керівництва Національної поліції на той факт, що вже кілька місяців без світла пункт дільничного інспектора на Новомиколаївці, що не сприяє його успішній роботі з населенням.
А от начальник управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської Сергій Горбовський акцентував увагу присутніх на позитивних змінах у протидії несанкціонованій торгівлі на вулиці Космонавта Попова після конфіскації товару у стихійників. Від порушників правил торгівлі очистили проїжджу і тротуарну частину дороги та переконали їх розташуватись на ринку “Жемчуг”. Також висловили свою згоду надавати місця для торгівлі та зберігання товару керівники всіх інших ринків міста. Також Сергій Горбовський наголосив, що готовий щодня виїжджати з рейдами до місць стихійної торгівлі, але йому потрібна підтримка хоча б двох поліцейських.
Андрій Райкович звернув увагу учасників наради на необхідність посилення охоронних заходів у закладах освіти. Оскільки в даному випадку ситуацію повинні контролювати не тільки патрульна поліція, а й самі працівники закладів, необхідно розробити комплексний план убезпечення від пограбувань.
Депутати міської ради висловили й свої зауваження щодо роботи поліцейських на дорогах, діяльності дільничних інспекторів поліції. Ігор Волков просив назвати ім’я дільничного поліцейського, який обслуговує мікрорайон Космонавтів, - виявляється, його там ніхто не знає. Олександр Шамардін розказав, що самотужки орендував приміщення на Кущівці, в якому облаштував громадську приймальню депутата і пункт дільничного. Такий підхід до вирішення проблеми викликав схвалення міського голови, адже люди можуть одночасно прийти на прийом до депутата і вирішити нагальні проблеми із дільничним інспектором. Інші депутати зауважили, що не кожен із них може орендувати приміщення, тож запропонували вирішити це питання, а також питання поліпшення матеріально-технічної бази дільничної служби, фінансового заохочення найкращих поліцейських за рахунок бюджетних коштів.
– Міська влада ніколи не відмовлятиметься від допомоги поліції, – зазначив Андрій Райкович. – Але хочемо бачити відповідну роботу і з боку правоохоронців.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.336 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua