МЕНЮ


28 жовтень 2011 - 11:32

Кухарка облила співробітницю окропом


Святкування Івана Купала передбачає купання у водоймах, стрибання через багаття, запалені на берегах, ворожіння на вінках, опущених у річки. А от така собі Любов, завгосп однієї із шкіл Добровеличківського району, вирішила доповнити цей перелік звичаїв новим ритуалом – обливанням колег холодною водою.

Перебуваючи 7 липня цього року в шкільній їдальні, пані Люба спорожнила тазок з водою на кухарку Тетяну. Тій це не сподобалося, і у відповідь вона облила завгоспшу окропом з електрочайника. Люба закричала не своїм голосом. Зрозумівши, що накоїла, Тетяна одразу викликала швидку медичну допомогу. На щастя, для Любові все обійшлося короткочасним розладом здоров’я.

Недавно в обставинах цього випадку розбирався Добровеличківський райсуд. І з’ясував, що Тетяна і Любов ворогували й до 7 липня. Тобто холодна вода, вилита завгоспшею на кухарку, стала для останньої, так би мовити, краплею в її чаші терпіння.

Дійшовши висновку, що Тетяна, обдаючи Любу окропом, діяла з помсти, суд кваліфікував її вчинок як умисне заподіяння легких тілесних ушкоджень. Цим же вироком неврівноважену кухарку звільнено від кримінальної відповідальності – на підставі Закону "Про амністію в 2011 році".Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.39775 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua