МЕНЮ


23 квiтень 2021 - 19:29

Ліквідаторам – турбота й пошана


Напередодні відзначення ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС та вшанування пам’яті померлих чорнобильців директор департаменту соціальної політики Кропивницької міської ради Юлія Вовк розповіла про заходи, пов’язані із цим.

Двадцять шостого квітня із дотриманням протиепідемічних заходів відбудеться покладання квітів до пам'ятника жертвам Чорнобиля.

– Ми розуміємо надзвичайну важливість таких урочистостей для усіх чорнобильців, їхніх родин, – зазначила Юлія Вовк. – Водночас турбуємося про здоров’я людей і звертаємося до учасників заходів з проханням максимально дотримуватися проти-
епідемічних норм: маскового режиму, соціальної дистанції, санітарної обробки рук тощо.

Потерпілі внаслідок ядерної катастрофи будуть забезпечені кваліфікованою медичною допомогою в закладах охорони здоров’я Кропивницького. Учасники ліквідації отримають якісний диспансерний облік, а ті, хто за станом здоров’я не може відвідувати поліклінічні заклади, – активний патронаж дільничної служби. Своєчасне та в повному обсязі забезпечення санаторно-курортним лікуванням громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, І категорії та дітей з інвалідністю, захворювання яких пов’язані з наслідками Чорнобильської катастрофи, коштом державного бюджету. Будуть своєчасно виплачені компенсації, допомоги громадянам, постраждалих від Чорнобильської катастрофи, у межах коштів, передбачених у державному та обласному бюджетах на 2021 рік.

Департамент соціальної політики, фінансове управління, виконавчі комітети Подільської та Фортечної районних у місті рад у квітні забезпечать надання адресної соціальної допомоги громадянам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, зокрема громадянам І, ІІ, ІІІ категорій, вдовам (вдівцям) померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

– Важливим є широке інформування громадськості, особливо молодого покоління, про загрози людству від атомної катастрофи і про подвиг тих, хто ціною власного здоров’я і життя зупинив велику біду для всього людства, – наголосила Юлія Вовк. – За участі ліквідаторів відбудуться онлайн-години спілкування, учнівські конференції, «круглі столи», уроки пам’яті, що висвітлюють героїзм кропивничан під час ліквідації Чорнобильської катастрофи.

У книгозбірнях Кропивницького буде оформлено книжкові виставки, проведено медіалітописи, хвилини пам'яті, виставки-репортажі, відеоперегляди, відеогодини, вахти пам'яті на тему героїчного подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Міська влада звертається до релігійних організацій з проханням провести в день 35-річчя Чорнобильської катастрофи молебні в пам'ять про загиблих та померлих громадян. Цього дня в місті також обмежать розважальні заходи.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.40575 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua