МЕНЮ


class="cn_news_even">
8 квiтень 2016 - 16:22

Літні майданчики – за новими правилами


У Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Олександра Грабенка відбулася нарада з керівниками закладів ресторанного господарства, які мають намір на весняно-літній період відкрити літні майданчики.

Учасників наради ознайомили з переліком документів, які необхідно подати для цього, та з умовами функціонування таких майданчиків.

Особливість цьогорічного сезону літньої торгівлі – існування відкритого майданчика виключно відповідно до “Положення про порядок користування окремими конструктивними елементами благоустрою комунальної власності під розміщення відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності”, яке передбачає отримання висновку управління містобудування та архітектури та управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради щодо можливості встановлення такого майданчика. Крім того, підприємці мають надати графічні матеріали, які ілюструють, де саме пропонується розмістити літній майданчик, якого він буде розміру і конструкції. Також кожен претендент на відкриття майданчика має подати пропозиції з його озеленення та освітлення.

Прийом документів для отримання дозволів тривав до сьомого квітня. А вже 11 квітня конкурсна комісія розгляне усі пропозиції і надасть свої рекомендації виконавчому комітету міської ради, який і визначить суб’єктів ведення літнього бізнесу. Триватиме літня торгівля з 15 квітня по 15 жовтня. Увагу власників торговельного бізнесу звернули на необхідність утримання в належному санітарному стані прилеглої до відкритих майданчиків території.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 Погода, Новости, загрузка...
pgt 0.34868 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua