МЕНЮ


25 жовтень 2019 - 12:25

Лелеківка дочекалася тролейбуса


24 жовтня 2019 року стане знаменним у житті жителів мікрорайону Лелеківка в Кропивницькому. Цього дня почали здійснювати рейси чотири нових тролейбуси з автономним ходом за маршрутом «Вул. Генерала Жадова – Лелеківка».

Чергова партія сучасних машин поповнила парк комунального підприємства «Електротранс». Новий маршрут зв’язав крайні північну і південну точки міста і викликав неабиякий ажіотаж серед пасажирів. Те, що маршрут №7 буде затребуваним у містян і суперпопулярним, не викликає сумнівів. Щойно машини з’явилися на зупинках, як салони одразу ж майже заповнилися. І ніяких обкаток не потрібно.

25 квітня комунальне підприємство «Електротранс» підписало з «Приватбанком» договір фінансового лізингу на придбання шести тролейбусів з автономним ходом. Міська рада міста Кропивницького виступила гарантом угоди та уклала відповідний договір поруки.

Вартість одного тролейбуса – близько 7,5 мільйона гривень.

– Багато часу витратили на розробку маршруту. Люди зможуть економити час і не їхати в Лелеківку через провулок Об’їзний, – коментує Віктор Житник, начальник управління розвитку транспорту та зв’язку міськради. – Ми на четвертому місці серед міст України за кількістю закуплених тролейбусів. Завдяки тролейбусам з автономним ходом не треба будувати контактну мережу та тяглові підстанції, адже від вулиці Ельворті до Лелеківки близько 9 кілометрів тролейбус прямує без контактної мережі.

Новий маршрут №7 пролягає вулицями Жадова, Пацаєва, Євгена Тельнова, Соборною, Великою Перспективною, Шевченка, Євгена Чикаленка, Ельворті, Миколи Левитського (колишня Колгоспна), Короленка, Холодноярською (колишня Московська) і у зворотному напрямку.

Тролейбуси обладнані системами відеоспостереження та кнопками виклику поліції та швидкої медичної допомоги. Машини з дозволу банку незабаром обладнають JPS-трекерами, щоб пасажири Кропивницького могли відслідковувати їх на EasyWay, як і ті, що працюють на лініях зараз.
Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38615 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua