МЕНЮ


27 вересень 2015 - 15:17

Лелеківка спортивна


Минулої п’ятниці на дитячо-спортивному майданчику в мікрорайоні Лелеківка з ініціативи депутата Кіровоградської міської ради Володимира Слівнова відбулися спортивні змагання на честь Дня міста, які стали вже традиційними.

У заході взяло участь близько сотні дітлахів. Друзі, батьки маленьких спортсменів, а також чимала кількість мешканців мікрорайону щиро вболівали за всіх без винятку. А подивитися було на що, бо програма спортивного свята була насиченою. Діти змагалися в настільному тенісі, підтягуванні на перекладині, дартсі, стрибках із скакалкою, фрізбі, жонглюванні м’ячем.

У змаганнях з настільного тенісу кращими стали: Максим Жеребцов, Максим Геращенко, Кирило Бондаренко, а серед дівчат – Віталіна Доценко, Аня Сердюк, Юля Зінов`єва, Софія Авдієнко.

Найвлучнішими в дартсі у молодшій групі виявилися: Діма Кришко, Артур Форостяний, Коля Редька. Переможцями у старшій групі визначені Максим Жеребцов, Влад Войноренко, Володя Суржик, Володя Курбатов, Андрій Гулак. Дівчата також не пасли задніх. За показниками влучності перше призове місце посіла Юля Зінов`єва, друге розділили Таня Давидюк та Софія Авдієнко, третє місце – за Вікторією Пучковою.

А от підтягування на перекладині завжди вважалося чоловічою справою, тож серед переможців найсильнішими названо Макара Полтавського, Максима Жеребцова, Олександра Татаруша. І все ж, без дівчат не минулося. Щоб не відставати від хлопців, Дар’я Близнюк поза конкурсом підтягнулася десять разів. Цікаво, що Макар Полтавський є переселенцем з Луганська, де він займався боксом. В. Слівнов перейнявся долею талановитого хлопчини, й відтепер тренером Макара буде відомий кіровоградський боксер Віктор Фесечко.

Найкраще жонглювали м’ячем Максим Геращенко та Володимир Суржик, за ними – Макар Полтавський, а далі – Андрій Гулак та Тарас Харламов.

Скакалкою краще за всіх оволоділи Юля Зінов`єва, Таня Давидюк та Віталіна Доценко.

Відчувалося, що серед тих, хто змагався, не було випадкових учасників. Деякі спортсмени відзначилися ще у минулорічних спортивних баталіях на честь Дня рідного міста. Це – Максим Жеребцов, Віталіна Доценко, Влад Войноренко та інші. Отже, в Лелеківці склався бойовий юнацько-дівочий актив, здатний перемагати на спортивних аренах інших мікрорайонів міста. Не виключено, що в майбутньому Володимир Слівнов, до речі, в минулому успішний спортсмен, візьметься за організацію змагань між мікрорайонами Кіровограда.

За підсумками спортивного свята переможцям було вручено дипломи відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради. Крім того, всі учасники отримали солодощі від бізнесмена Ярослава Кошлатого.

Безпосередню участь у підготовці змагань взяли голови квартальних комітетів №№17 та 29 – Ірина Без`язична та Світлана Козир, а також заступник голови квартального комітету №28 Ніна Тригубенко. Окрема подяка – відділенню Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, колективу суддів, працівникам відділу фізкультури та спорту міської ради.

А після урочистої церемонії нагородження Володимир Слівнов провів виїзний прийом жителів, під час якого було розглянуто багато нагальних питань та обговорено плани на майбутнє.

Володимир МАЙБОРОДА,
помічник-консультант депутатаДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34832 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua