МЕНЮ


9 квiтень 2010 - 17:37

У Кіровограді почав працювати "зелений патруль"


Надалі протягом навчального року охочі взяти участь у патрулюванні учні дев’ятих – одинадцятих класів разом з педагогами на перервах і класних годинах слідкуватимуть за тим, аби на території навчальних закладів та навколо них ніхто не засмічував територію, не курив і не вживав спиртних напоїв, не продавав ні алкоголю, ні цигарок, не лузав насіння, не вигулював домашніх тварин. Порушникам члени патруля робитимуть зауваження, а якщо їхні вимоги ігноруватимуть, викликатимуть інспекторів спеціалізованої інспекції міської ради, які мають юридичні повноваження складати адміністративні протоколи з приводу порушення громадянами правил благоустрою і санітарного стану.

Відрізнити «зелений патруль» від решти школярів легко: на шиї вони носять краватки зеленого кольору (в окремих школах це може бути бант такого ж забарвлення). А на грудях – бейджик з написом: «Зелений патруль».

Під час першого патрулювання учні й учитель біології Світлана Павленко із ЗОШ № 4, на якому були присутні представники місцевих і центральних засобів масової інформації разом з Віктором Івановим та інспектором спеціалізованої інспекції, зауважили хлопцеві, який курив і струшував попіл на газон біля шкільного паркану, що цього робити не слід. Інспектор тут же склала з цього приводу адміністративний протокол. Тепер молодик сам пам’ятатиме й перекаже своїм друзям, що не потрібно перетворювати місто на смітник, а також слід поважати працю тих, хто дбає про чистоту й затишок на наших вулицях.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.3568 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua