МЕНЮ


2 липень 2018 - 11:01

Люди мають знати, де ремонтуються дороги


У Кропивницькому активізувався ремонт доріг. На це звернув увагу міський голова Андрій Райкович на апаратній нараді у понеділок.
– Необхідно оперативно інформувати громаду, де і коли здійснюватиметься асфальтування вулиць, тротуарів, прибудинкових територій, – наголосив очільник міста. – З міського бюджету цьогоріч виділено значні кошти на проведення капітального і поточного ремонтів дорожнього покриття, тож люди мають знати, як вони використовуються.
Міський голова також звернув увагу керівників головного управління житлового господарства міської ради на низьку якість дорожньої розмітки у Кропивницькому.
– Робимо розмітку, але дощ її змиває, – вказав Андрій Райкович. – Це не годиться. Впровадження технології пластикової розмітки залишається актуальним для нашого міста.
Крім того, на розриття свіжовстеленого асфальту буде накладено табу комунальним підприємствам, які обслуговують власні мережі під землею.
– На одній із головних транспортних магістралей Кропивницького – вулиці Короленка – розпочався капітальний ремонт, – повідомив міський голова. – Сьогодні тут знімають старі бордюрні камені. Звертаюся до тепловиків, водопостачальників та зв’язківців: своєчасно перевірте стан комунікацій, зробіть заміну де потрібно, передбачте резервні труби і кабелі. До нового асфальту ніхто не торкнеться! Одночасно необхідно повидаляти і пеньки від зрізаних дерев, щоб потім, при їх видаленні не пошкодити бордюри.
Нова машина з ямкового ремонту доріг має бути постійно задіяна, підкреслив Андрій Райкович, оскільки у Кропивницькому достатньо проблем зі станом дорожнього покриття.
Окреме доручення отримали власники колодязів інженерних мереж на території міста: всі провали необхідно усунути, а входи до підземних комунікацій мають бути загерметизовані.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.34415 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua