МЕНЮ


28 вересень 2011 - 13:22

Люди мають знати все про програму "Доступне житло"


Перший заступник кіровоградського міського голови Василь Дзядух роботу з черговиками в рамках міської програми «Доступне житло» визнав недостатньою. Про це він наголосив на черговій нараді, яка була присвячена реалізації цієї програми у Кіровограді.

Василь Онисимович повідомив присутнім, що на останній сесії міської ради депутати дали добро на виділення під забудову земельної ділянки площею півтора гектара на вулиці Жадова. На наступній – мають дати згоду на передачу її в оренду. Також є два варіанти ескізних проектів майбутнього 24-квартирного будинку. Але через погану поінформованість лише шестеро черговиків з 4-тисячної міської черги на отримання житла подали документи на участь у майбутньому будівництві. У зв’язку з цим Василь Дзядух дав доручення керівникам відділів та управлінь міської ради активізувати роз’яснювальну роботу з тими, хто бажав би вирішити своє квартирне питання, йти у трудові колективи, зустрічатись з різними верствами населення, а кожному черговику надіслати пакет документів з пропозицією долучитись до програми «Доступне житло». За словами першого заступника міського голови, потрібно достукатись до кожного, дати відповідні роз’яснення.

Координатор програми депутат міської ради Володимир Шведов зазначив, що одним зі стримуючим фактором для реалізації програми є також те, що досі невідомо, який саме державний банк буде фінансувати такі кредити. Василь Дзядух зазначив, що необхідно влаштувати зустрічі з керівниками обласних відділень двох державних банків – Ощадного та «Ексімбанку», щоб остаточно визначитись, хто з них братиме участь у фінансуванні програми «Доступне житло» згідно із постановою Кабінету Міністрів України.

До речі, сам Василь Дзядух тиждень тому показав приклад роботи з колективами щодо інформування про програму. Разом з депутатом Кіровоградської міської ради Володимиром Шведовим він зустрівся з освітянами міста. Він розповів вчителям про саму програму, умови участі в ній, гарантії, які надаються забудовниками з боку держави та міської влади. Освітяни активно задавали запитання, на які отримали вичерпні відповіді.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.38848 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua