МЕНЮ


27 грудень 2010 - 14:45

Міліція отримала сучасну пересувну лабораторію!


За останні 10 років цей автомобіль - перше поповнення автопарку Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС в області. Саме стільки відслужив попередній транспортний засіб, який останнім часом потребував ремонту.

Нині ж експертна група НДЕКЦ стане більш мобільною. Витрачаючи менше часу, криміналісти зможуть дістатись у будь-який населений пункт Кіровоградщини, де скоєно тяжкий чи особливо тяжкий злочин. А головне, як говорить в.о. начальника НДЕКЦ при УМВС в області Віктор Скринік, завдяки матеріально-технічній базі лабораторії правоохоронці працюватимуть на місці скоєння злочину, маючи під рукою необхідне обладнання.

Пересувна криміналістична лабораторія облаштована криміналістичною валізою, ноутбуком з бездротовим підключенням до мережі Інтернет, сканером та світловою вежею із розкладним стовпом висотою 7 метрів, що освітлює до 50 метрів навколо. Саме авто розраховане на групу експертів у складі: спеціаліста-біолога, трасолога, баліста та криміналіста.

Завдяки такому обладнанню експерти отримали змогу під час огляду місця події відразу ж оперативно через Інтернет зв’язатись з НДЕКЦ і перевірити за допомогою криміналістичних обліків речові докази, що будуть вилучені, а саме: сліди пальців рук, взуття, сліди взламу, транспортних засобів тощо. За необхідності на місці пригоди працівники міліції зможуть скласти фоторобот злочинця та осіб, які причетні до скоєння злочину. Тому, експерти переконані: пересувна криміналістична лабораторія дозволить правоохоронцям працювати більш оперативно. А це означає, що кількість розкритих злочинів в регіоні значно збільшиться.

Про це повідомляє ВЗГ УМВС України
в Кіровоградській областіДодати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.44492 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua