МЕНЮ


31 травень 2010 - 14:26

Міняємо спокусу!


Ініціаторами акції виступили активісти ГО «Молодий народний рух» під керівництвом очільника Дмитра Семенюка.

Кампанія розпочалася о 10:00. «Рухівці» обмінюють у бажаючих цигарки на яблука – за три цигарки дають одне яблуко. Обміняні цигарки відразу викидають у смітник. Крім того, яблука роздають без обміну маленьким дітям із побажанням рости здоровими та не починати палити.

За словами Семенюка, захід спрямований на запобігання тютюнопалінню серед населення, переважно серед молоді, та для зменшення кількості курців.

«Значна частина респондентів кажуть, що не палять взагалі, причому це не обов’язково жінки і люди похилого віку, – зазначив Семенюк. – Деякі кажуть, що покинули палити через фінансову кризу та у зв’язку з подорожчанням тютюнових виробів. Але наша головна мета не обміняти якнайбільше цигарок, а донести до людей думку про переваги здорового способу життя».

Акція триватиме, допоки не буде роздано 24 кілограми яблук.

Нагадаємо, сьогодні – Всесвітній День без тютюну.

Цей день відзначається щорічно 31 травня з 1989 року за ініціативи Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я.

Сьогодні усім, хто палить, пропонується відмовитися від цигарок хоча б на один день.

Щорічно тютюнопаління вбиває понад 5 мільйонів людей – у середньому кожні 6 секунд помирає одна людина, що складає 10% смертності дорослого населення.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.37014 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua