МЕНЮ


17 березень 2010 - 17:25

Міська влада оголосила стихійним торговельникам війну


Ці факти були озвучені під час наради, присвяченої проблемі стихійної торгівлі, яку провів сьогодні заступник міського голови - директор департаменту розвитку торгівлі, побутового обслуговування, транспорту і зв'язку Микола Цуканов.

Виявили їх працівники департаменту під час рейдів, які вони проводили протягом останніх двох тижнів.
Учасниками рейдів виявлено також 17 точок з продажу горілки власного виробництва (самогону). При проведенні спостереження біля колишнього ринку «Август» було встановлено, що за 2 години 4 особи продали близько 12 літрів самогону, що становить в середньому за день 100 літрів, за місяць – 3 000 літрів.

Широко розгалужена мережа торгівлі незаконної торгівлі свіжою рибою, молоком і молокопродуктами, грибами, битими курми, кров’яною ковбасою, тортами та пиріжками домашнього приготування.

– Незаконний продаж на кіровоградських вулицях продуктів, а тим паче – горілки, самогону й цигарок ми повинні припинити, – зазначив Микола Цуканов. – Бо це реальна загроза і здоров’ю дітей та дорослих, і легальній сфері торгівлі обласного центру. Однак покінчити раз і назавжди з вуличною торгівлею у невстановлених місцях можливо лише за умови консолідованих дій міської влади, органів міліції, податкової інспекції, санітарних та ветеринарних служб обласного центру.

Інтенсивний розвиток вуличного бізнесу Микола Цуканов назвав викликом для влади і влада сьогодні готова його прийняти. За результатами наради міський голова Володимир Пузаков видасть першочергові доручення з питань ліквідації торгівлі у невстановлених місцях, а звітувати про свою роботу виконавці будуть щотижнево на понеділкових апаратних нарадах міського голови.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.36716 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua