МЕНЮ


9 квiтень 2010 - 17:37

Міська влада продовжує працювати над розчищенням річки Інгул


Про це журналісти кіровоградських видань і телебачення дізналися під час виїзної наради на березі Інгулу в районі вулиці Гризодубової і провулку Гулака-Артемовського від міського голови Володимира Пузакова, начальника обласного виробничого управління меліорації і водного господарства Юрія Топазова й начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Сергія Коваленка. Під час розмови про перебіг реалізації державної програми захисту населення від шкідливої дії води на території Кіровограда до численної делегації приїжджих підійшли мешканці провулку Гулака-Артемовського Любов Сарапін і Микола Бадеха. Вони сказали, що завдяки розчищенню річища Інгулу їхні обійстя нарешті не потерпають від повеней та ґрунтових вод, рівень яких значно знизився.

Слід зауважити, що не лише завдяки цьому, а й у результаті постійного регулювання цієї весни рівня води в річках Кіровограда та в численних водоймах угору за течією Інгулу й Сугоклеї. Цьому міська влада надавала великого значення, і саме тому велетенську кількість води після зими вдалося без проблем пропустити через міські гідротехнічні споруди.

Загалом, згадана вище програма діє з 2004 року. Але лише з 2007-го за активної участі Володимира Пузакова на її реалізацію, окрім цільових коштів з державного бюджету, щороку вдається виділяти значні суми з міської скарбниці (пункт про поступову ліквідацію підтоплень території Кіровограда містився в передвиборчій програмі міського голови). Напередодні свого обрання очільником міської ради Володимир Пузаков пообіцяв мешканцям прилеглих до Інгулу вулиць, що опікуватиметься їхніми проблемами. Тому зараз і докладає зусиль задля повного розчищення річища.

Нашу головну міську водну артерію нині вже розчищено й розширено від села Первозванівки до вулиці Чернишевського в Кіровограді. Цьогоріч заплановано задіяти розчищувальну техніку більш ніж на кілометровій ділянці в напрямку мосту на вулиці Кропивницького. Як сказав Володимир Пузаков, у подальших планах міської влади – розчищення русла ріки від мосту на вулиці Кропивницького до теплоенергоцентралі, що на вулиці Енергетиків. Не лишається поза увагою й Сугоклея. У перспективі – розчищення й цієї ріки в межах Кіровограда, а також прийняття загальноміської програми, реалізація якої завадить підтопленням в обласному центрі.Додати коментарі:
Ім’я

E-mail

Домашня сторінка

sty02 sty12 sty01 sty13 sty08 sty07 sty09 sty05 sty00 sty06 pgt 0.35504 сек. / запитів: 7 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua